VÝHODY NÁKUPU

ikony doprava zdarma
Ať si Babyshusher objednáte odkudkoli v České republice nebo na Slovensku, zašleme vám ho zdarma. Žádné poplatky za dopravu ani balné – cena je konečná. Účtujeme pouze příplatek za platbu dobírkou ve výši 49 Kč.

 

ikony 30 dni na vyzkouseni
Nechceme vám nabízet zajíce v pytli. Vyzkoušíte si Babyshusher pěkně v pohodlí domova přímo na svém miminku a pokud nesplní vaše očekávání, můžete nám ho bez udání důvody kdykoliv během 30 dnů od nákupu vrátit.

 

ikony 130 vydejnich mist
Babyshusher vám pošleme až domů, pokud si to budete přát. Můžete si ho také vyzvednout na jednom z více než 130 výdejních míst. Zákazníkům na Slovensku zatím doručujeme Babyshusher přímo na uvedenou adresu.

 

ikony pediatri doporucuji
Prodáváme 100 % ověřený produkt, který vašemu miminku jen prospěje. Vedle zkušeností maminek jsou pro nás důležité i názory pediatrů. 

 

ikony certifikat bezpecnosti
Babyshusher splňuje veškeré normy stanovené příslušnými směrnicemi. Prohlášením o shodě ručíme za to, že Babyshusher je pro vaše miminko bezpečný. 

ISO 9001  ISO 13485

 

 ikony kamenne prodejny
Naším cílem je Babyshusherpostupně nabídnout k zakoupení i v síti kamenných prodejen po celé republice. Nějaký čas to potrvá, proto předem děkujeme za vaši trpělivost. Pokudsi přejete mít Babyshusher v nabídce svého oblíbeného obchodu, napište nám. Pokusíme se s prodejcem domluvit spolupráci.